Rozwiązania dedykowane
celuj w swoje potrzeby

Czym są rozwiązania dedykowane?

Czy zadajesz sobie pytanie, co by było gdyby udało się dopasować użytkowany przez Ciebie produkt do Twoich indywidualnych potrzeb? Jakby wyglądał Twój telefon czy samochód, gdybyś mógł go sam zaprojektować z pomocą specjalistów z danej branży?

Rozwiązania dedykowane są właśnie spełnieniem tej odwiecznej potrzeby dla tych, którzy stawiają wysoką poprzeczką w swoich oczekiwaniach. Tam, gdzie kończą się możliwości ogólniedostępnych i gotowych aplikacji, pojawia się miejsce na rozwiązania dedykowane.

Jak to wygląda w praktyce?

Rozwiązania dedykowane w praktyce są tak dobre jak dobrze zostały zdefiniowane wymagania. Znając tą prawidłowość kładziemy duży nacisk na jak najlepsze przeprowadzenie analizy Twoich potrzeb.

Dobrze zdefiniowane wymagania dają się łatwo przełożyć na rozwiązania, a te znowu przekładają się na wymierny zysk generowany, bądź oszczędnościami, bądź wzrostem potencjału Twojej firmy.

Jaka jest cena rozwiązań dedykowanych?

Cena rozwiązań szytych na miarę jest uzależniona od faktycznej pracy do wykonania. Wspomniana powyżej dobrze przeprowadzona analiza wymagań pozwala na dokładne oszacowanie kosztów, a takie oszacowanie zapewnia Ci możliwość dokładnego planowania inwestycji w Twojej firmie.

Należy zwrócić również uwagę na to, że rozwiązania dopasowane do potrzeb tworzą korzyści widoczne od razu np. w postaci przyspieszenia procesu obsługi klienta, wzrostu efektywności działu marketingowego, optymalizacji zasobów czy też bogatej analityki ułatwiającej podejmowanie słusznych decyzji.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Wypełnij formularz kontaktowy, lub zadzwoń!