Integracje systemów
Integracja oprogramowania to klucz do automatyzacji.

Integracja oprogramowania.

Wkrótce dowiesz się więcej.

Wykonujemy integracje z następującymi serwisami

Allegro

Integracja sklepu internetowego z platformą sprzedaży internetowej Allegro pozwala na wystawienie aukcji Allegro na dany produkt bezpośrednio ze sklepu internetowego.

Podstawowe właściwości produktu, takie jak cena, opis oraz zdjęcia są pobierane z właściwości produktu i eksportowane do właściwości aukcji. Moduł oferuje także import informacji o zakupie z Allegro do sklepu.

Comarch OPT!MA

Integracja sklepu internetowego z oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy COMARCH – CDN Optima została stworzona w celu zautomatyzowania procesu kopiowania towarów z Opt!my do sklepu internetowego, oraz procesu importu kontrahentów oraz zamówień ze sklepu do Opt!my.

Poczta Polska S.A.

Mechanizm integracji z Pocztą Polską umożliwia wygenerowanie pliku xml, który należy nastepnie zaimportować w serwisie e-nadawca, udostępnianym przez Pocztę Polską. Wszystko co należy zrobić, to zaznaczyć zamówienia, dla których chcemy wygenerować paczki, zapisać utworzony plik xml na dysku, a następnie zalogować się w serwisie e-nadawca i zaimportować utworzony plik.

Paczki utworzą się automatycznie, a serwis pozwoli na drukowanie etykiet oraz zachowa historię przesyłek.

DPD Group

Integracja z firmą kurierską DPD pozwala na zautomatyzowanie procesu generowania listów przewozowych oraz protokołów odbioru paczek.

Integracja obsługuje przesyłki wielopaczkowe, pobraniowe, a także szereg dodatkowych usług, takich jak dostawa na daną godzinę, czy dostawa na sobotę. Możliwe jest także wezwanie kuriera na wybraną godzinę.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Wypełnij formularz kontaktowy, lub zadzwoń!